na zdjęciu sześć stoi sześć dziewczynek  na tle napisu wiosna.. dzieci mają kolorowe ubrania z bibuły

Nasze przedszkolaki z PM nr 18 postanowiły powitać wiosnę na wesoło!

Dzieci wzięły udział w grach i zabawach zorganizowanych w auli, podczas których musiały wykazać się zdobytą wiedzą, umiejętnościami tanecznymi, koncentracją i pamięcią oraz niesamowitą kreatywnością. Wśród najciekawszych aktywności można wymienić quiz wiedzy na temat pierwszych oznak wiosny, a także zawody w jak najszybszym nawijaniu kwiatów na rolkę po papierze, układanie puzzli oraz taniec do piosenki. Zdecydowanie najciekawszym zadaniem było zaprojektowanie stroju marzanny na wybranym Modelu - dziecku z każdej grupy. Wiosenne Projekty prezentowały się fantastycznie, a kolorowe sukienki, warkocze i naszyjniki szybko pozwoliły przedszkolakom zapomnieć o zimie. Dzieci postanowiły wieść o nadejściu wiosny nieść dalej, więc wybrały się na krótki spacer po okolicy z marzanną i gaikiem w ręku.

Oczywiście tego dnia, nie mogło również zabraknąć zabaw ruchowych w ogrodzie przedszkolnym. Dzieci zgodnie stwierdziły, że zdecydowanie czuć obecność Pani Wiosny.

A zima .... Zima....niechaj idzie precz!