kolaż 5 zdjęć: na zdjeciu w górnym lewym rogu dzieci siedzą na widowni w kinie, na zdjęciu w górnym prawym rogu, dwójka dzieci siedzi na widowni w kinie Amok, na srodkowym zdjęciu z lewej strony 4 dzieci siedzi na widowni kina Amok, na środkowym zdjeciu po prawej stronie dziecko w przebraniu kowboja siedzi na krześle w celi więziennej, na dolnym zdjęciu kilkoro dzieci przebranych w stroje więzienne stoi w więziennej celi

Kotki zawitały ponownie do Kina Amok na zajęcia z cyklu "Przedszkolnej Akademii Filmowej", aby rozszerzyć nieco wiedzę własną nt. dźwięku  w kinie.

Dzieci dowiedziały się, czym tak naprawdę jest ścieżka dźwiękowa oraz wzięły udział w quizie wiedzy. Musiały wytężyć swój słuch, aby rozpoznać dźwięki, muzykę oraz odgłosy znanych postaci z dziecięcych animacji. Kotki wypadły fantastycznie! Najwięcej satysfakcji sprawiło dzieciom odegranie sceny rodem z filmów o Dzikim Zachodzie. Inspirację stanowiła animacja, która powstała na podstawie niezwykle znanej serii komiksów o Lucky Luke'u. Kotki otrzymały różne rekwizyty, aby stworzyć własną ścieżkę dźwiękową do odgrywanej scenki.

Dużo śmiechu i dobrej zabawy towarzyszyło nam podczas całego spotkania. Jesteśmy niezwykle wdzięczni za kolejne rewelacyjne warsztaty!