kolaż z 5 zdjęć: na zdjęciu w górnym lewym rogu dzieci siedzą przy stole i kolorują, na zdjęciu w  prawym górnym rogu dzieci siedzą przy stole i kolorują, w dolnym lewym rogu  dzieci przy stole siedzą i kolorują, na zdjęciu w dolnym prawym rogu dzieci siedzą przy stole i kolorują, na zdjęciu w centrum dzieci stoją plecami do aparatu
W piątek Wisienki oraz Kotki wzięły udział
w warsztatach zorganizowanych przez SP ETE. Dzieci poznały m.in. pacynkę o imieniu „Albercik” oraz wysłuchały opowiadania na temat różnych darów i talentów, które zdecydowanie podniosło wiarę dziwci we własne możliwości.
Wisienki i Kotki były niezwykle zaangażowane zwłaszcza w drugą część zajęć,
kiedy miały okazję samodzielnie udekorować worek za pomocą specjalnych kredek umożliwiających kolorowanie na materiale. Wszystkie prace były niesamowite, zupełnie jak nasze dzieciaki. Gościom z Szkoły Podstawowej ETE serdecznie dziękujemy za wizytę i zaproszenie na Dzień Otwarty w ich placówce!