dzieci

W poniedziałek w naszym przedszkolu wszystkie przedszkolaki brały udział w przygotowaniach do spotkania wigilijnego.

W salach oprócz choinek,  pojawiły się przybrane obrusami stoły, świateczne dekoracje i stroiki. Pięknie  ubrane na tą wyjątkową okazję dzieci,  podzieliły się opłatkiem, złozyły sobie życzenia, a także  zaśpiewały kolędy. Tego dnia na obiad przedszkolaki miały mini wersję wigilijnych potraw. N stole zagościł barszcz czerwony z uszkami oraz rybka, kapusta i ziemniaczki. Dzięki uprzejmości Rodziców, na stołach pojawiły się także pierniczki dekorowane przez dzieci w domach oraz inne smakołyki. Serdecznie dziękujemy za pomoc w zorganizowaniu naszych grupowych spotkań wszystkim rodzicom.

Dziękujemy serdecznie  też Radzie Rodziców za niespodziankę.

Zapraszamy na filmik z spotkania w Jeżynkach

Kliknij, żeby otworzyć film