Wielkimi krokami zbliża się dzień  opuszczenia naszych przedszkolnych progów przez część dzieci z grupy Kotki .

W związku z tym dzieci postanowiły wybrać się                   w odwiedziny do Szkoły Podstawowej nr 18 w Gliwicach. Celem wyjścia było zapoznanie dzieci z drogą do szkoły, zwrócenie uwagi na niebezpieczeństwa drogowe oraz odpowiedzialność, jaka wiąże się z rolą pieszego. Dzięki uprzejmości mgr Beaty Mirochy, dzieci miały okazję poznać szkolną bibliotekę. Kotki wzięły udział  w fantastycznych zajęciach, aby następnie wejść                z wizytą do klasy III szkoły podstawowej. Wyjście zostało zakończone zabawą na szkolnym placu zabaw. Dzieci były niezwykle zadowolone  z naszej wizyty oraz możliwości bliższego zapoznania się ze szkolnymi murami.

Serdecznie dziękujemy za wspaniałe zajęcia oraz fantastyczną atmosferę. Uśmiechy dzieci są bezcenne. Z chęcią skorzystamy z zaproszenia dotyczącego kolejnej wizyty!