Dzieci z grupy Kotki właśnie zakończyły wykonywanie zadań z modułu II w ramach Ogólnopolskiego Projektu Czytelniczego „Guzik”.

W ramach modułu dzieci wraz          z Rodzicami zadbały o kącik jesienny w naszej sali, przeczytały i dokończyły dalszą część opowiadania, a także odczytały list od pajączka Latka - bohatera z poprzedniego opowiadania. Latek wytłumaczył dzieciom, dlaczego pająki są pożyteczne oraz poprosił je, aby nie robiły krzywdy jego kompanom. W ten sposób Kotki przypomniały sobie o konieczności poszanowania natury oraz każdej żywej istoty. Dzięki formie prośby, zapoznały się również z tym, kim jest listonosz oraz po co właściwie wysyłamy listy. Kotki z niecierpliwością czekają na kolejne przygody niesamowitego Guzika!