dzieci zabawa

W dniu 20 października  grupy Misie i Kotki uczestniczyły w warsztatach edukacyjno-plastycznych w „Dzidzi Wioska”  w miejscowości Wilcza.

Dzieci miło i aktywnie spędziły czas na spotkaniu z leśniczym, który opowiedział nam o swojej pracy, a także

o zwierzętach i roślinach znajdujących się w naszych lasach. Pan Leśniczy przypomniał nam również o zasadach, które trzeba znać i przestrzegać będąc w lesie. Kolejną atrakcją poza torem przeszkód i ogromnym placem zabaw było puszczanie baniek mydlanych, a także udział  w warsztatach plastyczno-technicznych na których dzieci stworzyły swoje indywidualne przypinki.

Uwieńczeniem wszystkich atrakcji były pieczone ziemniaki z ogniska, które dzieci zjadały ze smakiem.