dzieci

25 września Nasze Przedszkole  po raz III włączyło się do akcji charytatywnej organizowanej przez fundację

„Gdy liczy się czas” – Dzień Piżamy.

Przedszkolaki miały założone piżamy  i w tym dniu solidaryzowały się                                                                z dziećmi przebywającymi na oddziałach onkologicznych.

Celem akcji było przede wszystkim promowanie aktywności prozdrowotnej,  postawy empatii oraz wsparcie dzieci i młodzieży na oddziałach onkologii.

W tym dniu dzieci brały udział w różnych zabawach i zajęciach dotyczących zdrowego trybu życia. Cieszymy się bardzo, że mogliśmy wziąć udział w tak ważnej akcji charytatywnej.

Dziękujemy również rodzicom za wsparcie finansowe, podczas tego dnia zebraliśmy 603zł dla Fundacji „ Gdy liczy się czas”. 💗💓❤️‍🩹❤

#dzienpizamy