dzieci i książki

📚 Światowy Dzień Książki Wisienki obchodziły cały tydzień📚

Przybliżając temat książki, rozpoczęliśmy od obejrzenia filmu edukacyjnego, skąd tak właściwie, każde dziecko, ma swoją ukochaną książkę.
Odwiedziliśmy też panią Iwonę z filii Miejska Biblioteka Publiczna w Gliwicach w Biblioforum, która pokazała dzieciom, jak można zapisać się do biblioteki, zbierać naklejki na karcie małego czytelnika i jak wypożyczyć książeczkę, którą można wziąć do domu.
Zwiedziliśmy też ksiegarnię Empik oraz kupiliśmy 📚. Każde dziecko, w tym tygodniu, miało okazję przynieść do przedszkola swoją ulubioną książeczkę, a nawet zaprosić swoją Mamę i Tatę do poczytania jej fragmentów.
Serdecznie dziękujemy mamie Ninki i mamie Bartosza, Rodzicom Krzysia i mamie Marysi  za odwiedziny i czytanie,  .