kiermasz plakat

Dyrekcja i nauczyciele Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 8 wraz z Radą Rodziców i wszystkimi współdziałającymi rodzicami  serdecznie zapraszają na KIERMASZ ŚWIĄTECZNY, który odbędzie się w Szkole Podstawowej nr 18  oraz w Przedszkolu Miejskim nr 8 w piątek 2 grudnia 2022 roku w godzinach od 16.00 do 19.00. 

Zapewniamy atrakcje dla każdego:  przedstawienia jasełkowe, koncerty kolędowe, tańce śląskie, fotobudkę, czytanie bajki świątecznej, warsztaty plastyczne, muzyczne, taneczne, komputerowe, chemiczno-fizyczne i matematyczne dla małych dzieci, młodzieży i rodziców, kiermasz pięknych kartek i ozdób świątecznych oraz kiermasz domowych przetworów, ciast, pierogów  i innych potraw świątecznych. Będzie można skosztować pachnącej i słodkiej waty cukrowej  oraz pochrupać ciepły jeszcze popcorn

Dla odpoczynku po tych atrakcjach zapraszamy wszystkich  do naszej nastrojowej kawiarenki,  pachnącej świąteczną kawą i wypiekami!

Zapraszamy dzieci, rodziców, babcie, dziadków, ciocie, wujków 

i zaprzyjaźnionych sąsiadów ☺