Giełda zabawek używanych MDK

Kategoria
Przedszkole
Termin
2019-10-19

Młodzieżowy Dom Kultury w Gliwicach zaprasza już 21. raz na wyjątkowe wydarzenie. 19 października w budynku MDK przy ul. Barlickiego odbędzie się Giełda Zabawek Używanych.

To wyśmienita okazja nie tylko do zakupów ale też do przekazania w praktyce wiedzy o przedsiębiorczości i finansach bowiem sprzedający muszą wcześniej zarejestrować się mailowo pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i wnieść symboliczną opłatę a potem tak skalkulować ceny swoich zabawek, żeby zakończyć sprzedaż z zyskiem. Warto zrobić to jak najszybciej ponieważ liczba stoisk jest ograniczona.

Więcej informacji na temat tego niezwykłego projektu i jego pomysłodawczyni znajduje się na stronie internetowej Młodzieżowego Domu Kultury w Gliwicach.

Giełda zabawek 2

 
 

Terminy

  • 2019-10-19