Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym Bądź ECO z EURECĄ!

Jak wziąć udział w konkursie ECO z EURECĄ?
Wykonać zdjęcia znajdujących się w najbliższym otoczeniu - w domu, szkole, na podwórku lub w innych miejscach - rozwiązań ekologicznych, a następnie przesłać je na adres mailowy:
Wymagany format zdjęć to: plik JPG o wielkości nieprzekraczającej 10MB, dłuższy bok zdjęcia: nie mniej niż 2400 px.

Kto może wziąć udział?
W konkursie mogą wziąć udział uczniowie szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych. Uczestnicy będą oceniani w trzech kategoriach wiekowych:
- klasy I-III,
- klasy IV-VIII,
- szkoły ponadpodstawowe.

Kiedy zostaną ogłoszone wyniki konkursu ECO z EURECĄ?
Wyniki i rozdanie nagród laureatom konkursu jest zaplanowane na 6 grudnia 2021 roku. Laureaci zostaną uhonorowani dyplomami oraz atrakcyjnymi nagrodami.

Kto jest organizatorem konkursu?
Organizatorem konkursu jest Politechnika Śląska.
Przedsięwzięcie jest organizowane w ramach Projektu ERASMUS+ EURECA-PRO

Zobacz więcej: ECO z EURECJĄ