biała postać ze świadectwem szkolnym

Procedura przekazania świadectw uczniom na zakończenie roku szkolnego 2019/2020 w czasie pandemii COVID-19

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020 i rozdanie świadectw szkolnych odbędzie się w dniu 26.06. 2020 r.

W tym dniu prosimy, aby RODZICE NIE WCHODZILI  DO SZKOŁY!!!

Sposób przekazania świadectwa musi odbywać się w reżimie sanitarnym, z zachowaniem dystansu społecznego i ograniczonej liczebności na terenie szkoły.

W związku z tym przewidujemy trzy możliwości przekazania świadectwa:

1. W przypadku korzystnych warunków atmosferycznych świadectwo zostanie wręczone uczniowi poza budynkiem szkoły -  na terenie przyległym (dziedziniec szkolny - parking, boisko szkolne) z wyjątkiem klas 7 (siódmych) i klasy 4 (czwartej), które bez względu na pogodę świadectwa odbierają w budynku szkoły!!!
  2. W sytuacji kiedy pogoda nie będzie dopisywać uczeń świadectwo szkolne odbiera  od wychowawcy w wyznaczonej klasie ( sali) w budynku szkoły.
  3. Inny jeszcze wariant zakłada odebranie świadectwa przez uczniów klas 4-7 w każdym dowolnym terminie (terminie późniejszym, po 26.06.2020r.), po wcześniejszym umówieniu, w sekretariacie szkoły.
  4. Szczegółowy harmonogram odbioru świadectw poszczególnym klasom przekazują wychowawcy!