megafon 2

Zgodnie z informacją przekazaną z MEN, najprawdopodobniej (w zależności od rozwoju sytuacji epidemicznej w regionie śląskim), od 25 maja br. przywrócone będą zajęcia opiekuńczo-wychowawcze dla uczniów klas I-III szkół podstawowych.

Utrzymany zostaje obowiązek realizowania podstawy programowej zarówno dla uczniów, których rodzice i opiekunowie zdecydują się na posłanie swoich dzieci do szkół, jak i dla uczniów pozostających w domach w postaci zdalnego nauczania.

W związku z powyższym, Dyrektor ZSP 8 musi posiadać rozeznanie, ilu uczniów skorzysta z tej formy zajęć. Na stronie internetowej szkoły umieszczone zostały „Procedury bezpieczeństwa na terenie placówki w okresie pandemii COVIT-19 w Szkole Podstawowej nr 18 w ZSP8”, z którymi powinniście się Państwo zapoznać.

Załącznikiem do tej procedury jest „Deklaracja rodzica dotycząca chęci posłania dziecka do szkoły na zajęcia opiekuńczo-wychowawcze do SP 18 w ZSP 8 w Gliwicach w okresie obowiązywania pandemii”.

Zainteresowanych opieką rodziców prosimy o rzetelne i dokładne wypełnienie deklaracji i odesłanie jej w formie zdjęcia drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub wrzucenie w formie papierowej do skrzynki umieszczonej przy wejściu do szkoły.

Ostateczny termin złożenia deklaracji upływa czwartek 21 maja 2020r. o godzinie 10.00.

Wszystkie złożone wnioski zostaną bardzo dokładnie zweryfikowane zgodnie z procedurą, po czym rodzice uczniów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do opieki otrzymają informację w formie elektronicznej poprzez dziennik elektroniczny do piątku, tj. 22 maja 2020r. do godziny 12.00.

wicedyrektor ZSP 8 w Gliwicach Ewa Rak

Pobierz: