Klasy przychodzą na godzinę 730, przebierają się w swoich salach lekcyjnych i wraz z wychowawcami przychodzą na boisko szkolne na godzinę 745.

750- uroczyste rozpoczęcie Dnia Sportu

800- rozpoczęcie rywalizacji

1130- zakończenie

 

  1. Bieg na 100m klasy I - VIII – R. Copik
  2. Konkurs rzutów do kosza klasy I-VIII p. M. Bryła
  3. Turniej dwóch ogni klasy III – p. Kossowska (5 chłopców i 5 dziewczynek, 2 osoby rezerwowe – 1dz. + 1 chł.)
  4. Turniej siatkówki klasy VI - VIII – p. M. Frydrych (3 dziewczynki i 3 chłopców, 2 osoby rezerwowe – 1 dz. + 1 chł.)
  5. Turniej unihokeja klasy IV – p. J. Kołcz (3 dziewczynki
    i 3 chłopców, 2 osoby rezerwowe – 1 dz. + 1 chł.)
  6. Turniej ringo klasy V – p. T. Pasierb (3 dziewczynki i 3 chłopców, 2 osoby rezerwowe – 1 dz. + 1 chł.)
  7. Gry i zabawy klasy I-II – p. J. Dąbrowska, p. K. Bednarek, wychowawcy klas (5 chłopców i 5 dziewczynek, 2 osoby rezerwowe –
    + 1 chł.)
  8. Konkurs skoków przez skakankę klasy I-VIII – p. J. Włodarczyk
  9. Żonglerka piłką klasy I-VIII – p. K. Denderska
  10. Strzały na bramkę klasy I-VIII – p. K. Denderska
  11. Bieg sztafetowy 4x100 m klasy I-VIII – p. J. Włodarczyk

 

BOISKO GŁÓWNE

800-900 –gry i zabawy  - klasy I-II

900-945 – konkurs strzałów na bramkę

945-1030 – konkurs żonglerki piłą

BOISKO BOCZNE

800-1000– unihokej klasy IV

1000-1100 – dwa ognie klasy III

 

BIOSKO DO SIATKÓWKI

800-945 – siatkówka klasy VI - VIII

945-1100– ringo klasy V

800-1100 – konkurencje indywidualne

1100- bieg sztafetowy

Uwagi

Rywalizacja odbywać się będzie między klasami. Każda osoba biorąca udział  w konkurencjach zdobywa 1 pkt dla klasy, dodatkowo za zdobyte miejsca w konkurencjach drużynowych i indywidualnych: I miejsce – 5 pkt, II miejsce – 4 pkt, III miejsce – 3 pkt., IV miejsce – 2 pkt, V miejsce – 1 pkt.

Najlepsze trzy klasy, a także 3 najlepsze uczennice oraz 3 najlepszych uczniów, zostaną nagrodzeni z podziałem na klasy I-II, III-IV, V-VI, VII-VIII.

Wręczenie nagród nastąpi  w czasie zakończenia roku szkolnego.